„HIRUDOLOGIA. Pijawki lekarskie”, dr Zygmunt Dynowski Tom I (książka elektroniczna)

 

     Książka zawiera bardzo obszerną wiedzę na temat pijawek i wszystkiego co się z nimi wiąże. Książka przeznaczona jest zarówno dla „amatorów”, jak i zawodowych hirudoterapeutów. Jest opracowana w sposób bardzo zrozumiały i komunikatywny a jej oprogramowanie komputerowe gwarantuje bardzo przyjemne czytanie. Książka posiada bogatą i bardzo dobrze opracowaną grafikę, co mocno wpływa na jej przejrzystość oraz czytelność. Książka HIRUDOLOGIA jest najobszerniejszą publikacją, jaka ukazała się dotychczas  na temat terapii pijawkowych (hirudoterapii) w świecie. Zawiera informacje, które jeszcze nie były publikowane w literaturze popularno-naukowej.

Całość książki stanowić będą trzy tomy. Jej drugi tom to „Hirudoterapie w medycynie” i trzeci tom „Hirudoterapie w weterynarii”.

 

Książki tego autora posiadają bardzo obszerny wykaz piśmiennictwa, który dokumentuje zawarte informacje  i umożliwia czytelnikowi pragnącemu poszerzyć swoje wiadomości, w interesującym jego temacie, na szybkie dotarcie do materiału źródłowego.

 

Cena egzemplarza: 120.00 zł