AktiVien

Krem - balsam do nóg z wyciągiem z pijawki lekarskiej, na bolące nogi, żylaki i pajączki - AktiVien

Właściwości:

  • sprzyja poprawie mikrocyrkulacji krwi
  • odbudowuje przepuszczalność ścianki naczyniowej
  • nie dopuszcza do tworzenia skrzepów
  • posiada przeciwobrzękowe i drenujące właściwości
  • obniża bólowe odczucia w nogach
  • działa przeciwzapalnie

Ekstrakt pijawki lekarskiej wzmacnia ścianki naczyń, poprawia krążenie krwi w miejscu zastosowania, zmniejsza kruchość kapilarów.  Najważniejszym działaniem ekstraktu pijawki lekarskiej jest przeciwzakrzepowe działanie, t.j. normalizacja mechanizmu krzepnięcia krwi i zapobieganie tworzeniu się nowych skrzepów w żyłach.

Wskazania:

W kompleksie leczniczo-profilaktycznych działań przy różnych formach niewydolności naczyniowej. W połączeniu z tradycyjnymi metodami leczenia jako środek wspomagający.

Stosowanie:

Nanieść niewielką ilość kremu-balsamu na podudzie (jeśli jest konieczność również udo). Wcierać okrężnymi masującymi ruchami 2-3 razy dziennie (chociaż raz systematycznie wieczorem po umyciu nóg). Długość stosowania zależy od stopnia zaawansowania bólowych odczuć. Zaleca się stosowanie cykliczne 2 razy w roku.

Przeciwwskazania:

Nie stosować kremu przy chorobach skóry i przy indywidualnej nietolerancji składników kremu. Przed rozpoczęciem stosowania zaleca się sprawdzić skłonności do reakcji alergicznej na krem-balsam.

Uwaga!

Nie stosować kremu na uszkodzone części skóry, błony śluzowe, otwarte owrzodzenia. Po dostaniu się kremu do oka przemyć dużą ilością wody.

 

  Pojemność 75 ml – cena 30.00 zł