Odmładzanie bez skalpela

Pijawki w kosmetologii - lifting
Demi Moore znana jest z ogromnej dbałości o urodę. Aktorka zdradziła całemu światu, że sekretem jej młodzieńczego wyglądu nie są zastrzyki z botoksu, ale pijawki. Gwiazda twierdzi, że dzięki hirudoterapii czyli leczeniu pijawkami nie tylko wygląda młodziej ale czuje się lepiej. Hirudozwiązki wpuszczane przez pijawki rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawiają krążenie. Organizm jest dotleniony i może sprawniej pracować i jest oczyszczony z toksyn.( Upuszczanie krwi dla zdrowia praktykowali już starożytni Egipcjanie).  Pijawka to źródło biologicznie aktywnych substancji, zawartych w wydzielinie jej śliny. Takie substancje jak antyelastaza, która ogranicza działanie elastaz,t.j. fermentów, które degradują skórną elastynę, lipazy i esterazy to substancje, które powodują rozkład tłuszczy, zapobiegają procesowi starzenia się skóry.

          Zabieg liftingu poprzedzony jest zabiegiem hirudoterapii

  • przed nałożeniem maseczki z krwi pochodzącej z pijawek oczyszczamy twarz stosując piling w celu zwiększenia penetracji hirudozwiązków, które mają ogromny wpływ na poprawę kolorytu skóry i jej napięcia;
  • równomiernie rozprowadzamy krew na twarz i dekolt (z pominięciem okolic oczu) i pozostawiamy na 20 minut;
  • po 20 minutach zmywamy twarz ciepłą wodą i nakładamy maseczkę kosmetyczną na kolejne 20 minut. Rodzaj maseczki zależy od rodzaju skóry pacjentki.

Zapraszamy wszystkie Panie zainteresowane taką formą odmładzania (bez skalpela) i wyglądem jak Demi Moore!
 

Koszt zabiegu 150.00 zł. + koszt pijawek